Görme Engelliler
 
   
GASKİ Su Faturalarınızı Ödemek veya Borcunuzu Öğrenmek İçin Aşağıdaki Seçeneklerden Birine Tıklayınız...
Kredi Kartı İle Ödeme Kedi Kartı ile Ödeme
 
.: Haber Başlıkları :.
We Need Water and Energy
Çevre Teknolojileri Fuarı
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
Dikkat! Kurban Atıkları
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun
Sönmezler Belediye Meclis Üyelerine Bilgi Verdi
JICA Temsilcileri Gaziantep'te
Uluslararası Su Kalite Kontrol Laboratuvar Açılışı
Şahin ve Sönmezler’den Basın Açıklaması
Saygıyla Anıyoruz...
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Babalar Gününüz Kutlu Olsun
JICA Temsilcileri Gaziantep’te
5 Haziran Dünya Çevre Günü Kutlu Olsun
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Son Gün 31 Mayıs 2017
Anneler Gününüz Kutlu Olsun
4. İstanbul Uluslararası Su Forumu
GASKİ 2017 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Fatma ŞAHİN, GASKİ'yi Ziyaret Etti.
 
 
 
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

GASKİ Genel Müdürü Hüseyin SÖNMEZLER, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Genel Müdür Sönmezler mesajında şu ifadelere yer verdi, "Mübarek Kurban Bayramı sevgi ve saygının, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının en yoğun yaşandığı günlerdir".

Kurbanların kesildiği, fakirlerin gözetildiği, akrabaların, komşuların ziyaret edildiği, toplumda birlik ve dayanışma ruhunun vücut bulduğu, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.

Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygularla, başta GASKİ Genel Müdürlüğü değerli çalışma arkadaşlarımın ve Gaziantep halkının Mübarek Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice bayramlara ulaşmalarını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Bayram vesilesiyle kesilen tüm kurbanların Allah katında makbul olması dileklerinde de bulunan Sönmezler, “Vatan savunmasında canlarını feda eden şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, bayramı buruk karşılayan kederli ailelerine de sabırlar diliyorum ifadelerini kullandı. Sönmezler, açıklamasına şöyle devam etti:

"Değerli hemşehrilerimizin huzur ve güven ortamı içinde bayramlarını geçirebilmeleri için, GASKİ Genel Müdürlüğü olarak gereken tüm önlemleri aldık. Su ve Kanalizasyon ile ilgili oluşabilecek arızalara karşı GASKİ ekiplerimiz 24 saat kesintisiz hizmet vereceklerdir. Vatandaşlarımız Alo 153 GASKİ arıza hattını arayarak şikâyetlerini bildirebilirler."

"Ayrıca kurbandan çıkan atık ve artıkların kesinlikle kanalizasyon hatlarına ve yağmur suyu ızgaralarına atılmaması şehir kanalizasyon şebekemizin sağlıklı çalışması açısından önem arz etmektedir. Kurbandan çıkan, kullanılmayacak olan işkembe ve diğer benzeri atıkların sızdırmaz torbalara konulması gerektiğini vurgularken, “Bu torbaların ağzı iyi kapatılmalı ve bayram süresince düzenli olarak hizmet verecek olan belediye ekiplerine teslim edilmelidir. Çevre kirliliğine neden olabilecek faaliyetlerin kontrol altına alınarak toplum ve çevre sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi amacıyla vatandaşlarımıza büyük görevler düşmektedir. Vatandaşlarımızdan kurban atıklarını kanalizasyon ve yağmursuyu kanallarına dökmemelerini ve açıkta bırakmamalarını rica ediyorum.

Hüseyin SÖNMEZLER 

GASKİ Genel Müdürü

Haber Tarihi : 09-09-2016
 
 
 
  GASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı