Görme Engelliler
 
   
GASKİ Su Faturalarınızı Ödemek veya Borcunuzu Öğrenmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız...
  Kedi Kartı ile Ödeme
 
.: Haber Başlıkları :.
23 Nisan Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
Tüm İslam Aleminin Miraç Kandili Mübarek Olsun
25 Aralık’ta Gaziantepliler ile buluşacak
Türkiye'nin En Büyük İleri Biyolojik Arıtma Tesisi
Suya Dair Her şey
GASKİ Dünya Su Gününü Hafta Boyu Kutladı
GASKİ Personeline İSG Eğitimi
DÜZBAĞ Gaziantep’in Kurtuluş Reçetesi
Taşeron Geçiş Kesin Sonuçları
Hadi Çocuklar Hem Eğlenin Hem Kazanın
Taşeron Sınav Sonuçları
22 Mart Dünya Su Günümüz Kutlu Olsun
18 Mart Zaferinin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
Sınava Katılmayı Hak Kazanan Taşeronlar
İmzalar Atıldı
Antep'e Gazilik Ünvanı verilişinin 97.yıldönümü
GASKİ Çalışanlarına “KETEM” Konulu Eğitim
Tiyatroda GASKİ Rüzgarı
Dev Projenin Temelini Şimşek ve Gül Attı
 
 
 
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

GASKİ Genel Müdürü Hüseyin SÖNMEZLER, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Genel Müdür Sönmezler mesajında şu ifadelere yer verdi, "Mübarek Kurban Bayramı sevgi ve saygının, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının en yoğun yaşandığı günlerdir".

Kurbanların kesildiği, fakirlerin gözetildiği, akrabaların, komşuların ziyaret edildiği, toplumda birlik ve dayanışma ruhunun vücut bulduğu, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.

Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygularla, başta GASKİ Genel Müdürlüğü değerli çalışma arkadaşlarımın ve Gaziantep halkının Mübarek Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice bayramlara ulaşmalarını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Bayram vesilesiyle kesilen tüm kurbanların Allah katında makbul olması dileklerinde de bulunan Sönmezler, “Vatan savunmasında canlarını feda eden şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, bayramı buruk karşılayan kederli ailelerine de sabırlar diliyorum ifadelerini kullandı. Sönmezler, açıklamasına şöyle devam etti:

"Değerli hemşehrilerimizin huzur ve güven ortamı içinde bayramlarını geçirebilmeleri için, GASKİ Genel Müdürlüğü olarak gereken tüm önlemleri aldık. Su ve Kanalizasyon ile ilgili oluşabilecek arızalara karşı GASKİ ekiplerimiz 24 saat kesintisiz hizmet vereceklerdir. Vatandaşlarımız Alo 153 GASKİ arıza hattını arayarak şikâyetlerini bildirebilirler."

"Ayrıca kurbandan çıkan atık ve artıkların kesinlikle kanalizasyon hatlarına ve yağmur suyu ızgaralarına atılmaması şehir kanalizasyon şebekemizin sağlıklı çalışması açısından önem arz etmektedir. Kurbandan çıkan, kullanılmayacak olan işkembe ve diğer benzeri atıkların sızdırmaz torbalara konulması gerektiğini vurgularken, “Bu torbaların ağzı iyi kapatılmalı ve bayram süresince düzenli olarak hizmet verecek olan belediye ekiplerine teslim edilmelidir. Çevre kirliliğine neden olabilecek faaliyetlerin kontrol altına alınarak toplum ve çevre sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi amacıyla vatandaşlarımıza büyük görevler düşmektedir. Vatandaşlarımızdan kurban atıklarını kanalizasyon ve yağmursuyu kanallarına dökmemelerini ve açıkta bırakmamalarını rica ediyorum.

Hüseyin SÖNMEZLER 

GASKİ Genel Müdürü

Haber Tarihi : 09-09-2016
 
 
 
  GASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı