Görme Engelliler
 
   
GASKİ Su Faturalarınızı Ödemek veya Borcunuzu Öğrenmek İçin Aşağıdaki Seçeneklerden Birine Tıklayınız...
Kredi Kartı İle Ödeme Kedi Kartı ile Ödeme
 
.: Haber Başlıkları :.
2019 1. Olağanüstü Toplantısı Yapıldı
Suya İkinci İndirim
Sayaçlarınızı Soğuktan Koruyunuz
Yeni Yılda Hep Birlikte Nice Hizmetlere
Gazi Şehrin Kurtuluşunun 97.Yılı
Düzbağ Projesine Ödül
2018 2.Olağan Toplantısı 2.Birleşimi
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
10 Kasım Atatürk'ü Anma
Kalite Belgemiz Yenilendi
Sıfır Atık Projesi
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun
Yerel Yönetimde Halkla İlişkiler
Yangınla Mücadele Eğitimi
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Dikkat Kurban Atıkları
Genel Müdür Personellerle Bayramlaştı
Yapılandırma Fırsatının Süresi Uzatıldı
 
 
 
GASKİ Dünya Su Gününü Hafta Boyu Kutladı

GASKİ DÜNYA SU GÜNÜNÜ İL GENELİNDE HAFTA BOYU KUTLADI

GASKİ Genel Müdürlüğü 22 Mart Dünya Su Gününü hafta boyu süren bir dizi etkinlikle kutladı.

KUTLAMALAR “SU DAMLASI” TİYATRO OYUNU İLE BAŞLADI

Gaziantep Valiliği, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile İl genelinde bulunan İlk ve ortaokulların katılımı ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Konferans salonunda hafta boyu devam eden “SU DAMLASI” isimli tiyatro oyunu sahnelendi. Binlerce öğrencinin izlediği Çocuk Tiyatromuz, etkinliğe katılan öğretmen ve öğrencilerden tam not aldı.

SU ŞENLİĞİNDE ÇOCUKLAR ÇOK EĞLENDİ

22 Mart Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Özel Doğa Okulları ile ortak hazırladığımız Su Şenliğinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesinin katkıları ile Bando konseri, Çocuk Sanat Merkezinin katılımcı çocuklarımıza yönelik hazırladığı ebru sanatı, taş boyama, sulu boya çalışması atölyeleri, Bilim Merkezinin hazırladığı su deneyleri, GASKİ'nin hazırladığı neden su içmeliyiz, su tasarruf yöntemleri atölyesi, doğa okulları öğrencilerinin “suyu koruyun” temalı bardak show gösterisi, “su” temalı dans gösterisi ve GASKİ damla animatörleri eşliğinde çocuklar doyasıya eğlendi.

Özel Doğa Okullarından sonra Sebiha Rıfat Kaleoğlu Ortaokulu ile ortak hazırladığımız Su Şenliğinde Bando konseri, Halk oyunları, Çocuk Sanat Merkezinin katılımcı çocuklarımıza yönelik hazırladığı ebru sanatı, taş boyama, sulu boya çalışması, Bilim Merkezinin hazırladığı deney atölyesi, neden su içmeliyiz, su tasarruf yöntemleri atölyeleri ve GASKİ damla animatörleri eşliğinde çocuklar doyasıya eğlendi.

VATANDAŞLAR İÇİN FORUM AVMDE KUTLAMA DEVAM ETTİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Konferans salonunda başlayan Dünya Su Günü etkinlikleri FORUM Avm’de gerçekleştirilen farkındalık etkinlikleri ile devam etti. Bando Konseri büyük bir beğeni ve kalabalık bir izleyici topluluğu tarafından takip edildi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Dairesi bünyesinde yer alan Çocuk Sanat merkezinin katılımcı çocuklarımıza yönelik hazırladığı ebru sanatı, taş boyama, sulu boya çalışması, yüz boyama atölyeleri, Bilim Merkezinin hazırladığı su deneyleri, GASKİ'nin hazırladığı neden su içmeliyiz, su tasarruf yöntemleri atölyesi ve GASKİ damla animatörleri eşliğinde çocuklar doyasıya eğlendi.

GASKİ SANAT KOLEKSİYONU SERGİSİ
22 Mart Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen kutlamalar Ressam Kıvanç Gülhan tarafından hazırlanan, Gaziantep Sanat Merkezinde GASKİ Sanat Koleksiyonunun “Sudan İşler” isimli resim sergisi ile devam ediyor.

Dünya Su Günü anısına ortaya koyulan Kıvanç Gülhan eserlerinde, suyun hayata dair anlamlarının fırçasından süzülüp Gazi Şehrin kadim kültürü ile kucaklaştığını hissettiriyor. Gaziantep Sanat Merkezinde 7 Nisan'a kadar sergilenecek “Sudan İşler” isimli GASKİ Sanat Koleksiyonu sergimize herkesi bekliyoruz.

GASKİ camiası olarak suyu ve sanatı sürdürülebilir hale getirme çabamız, bundan sonra da devam edecektir.

Haber Tarihi : 03-04-2018
 
 
 
  GASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı