Görme Engelliler
 
   
GASKİ Su Faturalarınızı Ödemek veya Borcunuzu Öğrenmek İçin Aşağıdaki Seçeneklerden Birine Tıklayınız...
Kredi Kartı İle Ödeme Kedi Kartı ile Ödeme
 
.: Haber Başlıkları :.
GASKİ Kültür Sanat Platformu
Meeting For Cultural Of Water
Gazi Şehrimize Hayırlı Olsun
GASKİ Atık Malzemeden Vidanjör Yaptı
JICA En Büyük Bütçeyi Gaziantep'e Verdi
Sönmezler, Personeller ile Bayramlaştı
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Kadir Gecemiz Mübarek Olsun
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
2019 Yılı 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı
Düzbağ'ın Suyu Bayramdan Sonra Akacak
Anneler Gününüz Kutlu Olsun
GASKİ Personeline İSG Eğitimi
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
Kartalkaya Baraj Gölü Havza Koruma Planı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
İpekyolu Kariyer Fuarı
GASKİ'den Eğitim Gezileri
GASKİ Kültür Sanat Platformu
Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun
 
 
 
İpekyolu Kariyer Fuarı

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye genelinde gerçekleştirilen ve 10 paydaş Üniversitenin katılımı ile Gaziantep Üniversitesi ev sahipliğinde 7.’si düzenlenen ‘İpekyolu Kariyer Fuarı’ açılış töreni gerçekleşti. 

Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen Fuarda çok sayıda kamu ve özel sektör temsilcileri öğrencileri bilgilendirmek üzere stant açarken, gençler 2 gün sürecek olan Kariyer fuarında stantlarda kariyerleri ile ilgili piyasanın neye ihtiyacı olduğunu daha iyi anlamak için kafalarındaki soruları netleştirecek.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür en büyük güçlerinin genç nüfusları olduğunu belirterek, gençleri doğru yönlendirmek gerektiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay ise, “Devlet olarak bize düşen herkese eşit mesafede olmak, herkese şeffaf davranabilmek ve herkese fırsat eşitliği sağlayabilmektir.

Gaziantep Valisi Davut Gül, fuarda emeği geçenlere teşekkür ederek, gençlerin stantları gezerken piyasanın ihtiyacını daha iyi anlayabileceklerini söyledi.

Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde yapılan etkinlikte bölge üniversiteleri, Gaziantep ve ülke genelinden firmaların katıldığı fuarda GASKİ Genel Müdürlüğü olarak yerimizi aldık.

Açılış töreninde Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya GASKİ Genel Müdürümüz Hüseyin Sönmezler’e plaket takdim etti.

 

 

 

Haber Tarihi : 11-04-2019
 
 
 
  GASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı