Görme Engelliler
 
   
GASKİ Su Faturalarınızı Ödemek veya Borcunuzu Öğrenmek İçin Aşağıdaki Seçeneklerden Birine Tıklayınız...
Kredi Kartı İle Ödeme Kedi Kartı ile Ödeme
 
.: Haber Başlıkları :.
Mavi Masa
Değerlendirme Toplantısı
Öğrencilere Başarılar Diliyorum
30 Ağustos Zafer Bayramı
608 Mahalle 2 Milyon 260 Bin İçmesuyu Hattı
Gaziantep'in Can Suyu "Düzbağ" Şehre Verildi
Süreyi Uzattık
Düzbağ Müjdesi
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Dikkat Kurban Atıkları
Alleben Yeniden Hayat Bulacak
JICA Heyeti GASKİ'de
Sönmezler, Açıklamalarda Bulundu
Alleben Hepimizin Kirletmeyelim
Borç Yapılandırmasına Yoğun İlgi
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Birikmiş Su Borcu Olanlara Müjde
Kuzey Şehrin altyapı çalışmaları devam ediyor
GASKİ Kültür Sanat Platformu
Meeting For Cultural Of Water
 
 
 
İpekyolu Kariyer Fuarı

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye genelinde gerçekleştirilen ve 10 paydaş Üniversitenin katılımı ile Gaziantep Üniversitesi ev sahipliğinde 7.’si düzenlenen ‘İpekyolu Kariyer Fuarı’ açılış töreni gerçekleşti. 

Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen Fuarda çok sayıda kamu ve özel sektör temsilcileri öğrencileri bilgilendirmek üzere stant açarken, gençler 2 gün sürecek olan Kariyer fuarında stantlarda kariyerleri ile ilgili piyasanın neye ihtiyacı olduğunu daha iyi anlamak için kafalarındaki soruları netleştirecek.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür en büyük güçlerinin genç nüfusları olduğunu belirterek, gençleri doğru yönlendirmek gerektiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay ise, “Devlet olarak bize düşen herkese eşit mesafede olmak, herkese şeffaf davranabilmek ve herkese fırsat eşitliği sağlayabilmektir.

Gaziantep Valisi Davut Gül, fuarda emeği geçenlere teşekkür ederek, gençlerin stantları gezerken piyasanın ihtiyacını daha iyi anlayabileceklerini söyledi.

Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde yapılan etkinlikte bölge üniversiteleri, Gaziantep ve ülke genelinden firmaların katıldığı fuarda GASKİ Genel Müdürlüğü olarak yerimizi aldık.

Açılış töreninde Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya GASKİ Genel Müdürümüz Hüseyin Sönmezler’e plaket takdim etti.

 

 

 

Haber Tarihi : 11-04-2019
 
 
 
  GASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı