GASKİ

Laboratuvar Hizmetlerimiz

Atık Su Analiz Bedelleri

ParametreYöntem / MetodNumune MiktarıNumune KabıBedel KoduÜcret (TL)
AKM *TS EN 872100  mLP veya C206105
KOİ  *TS 2789+T1100  mL207175
pH*   TS EN ISO 1052350 mL22655
Elektriksel İletkenlik*TS 9748 EN 2788850 mL21255
Toplam AzotSpektrofotometrik50 mL196340
Toplam FosforSpektrofotometrik50 mL197155
Çözünmüş OksijenTS EN ISO 581450 mL21755
Fosfat FosforuSpektrofotometrik50 mL113135
Biyokimyasal oksijen ihtiyacı (BOİ)SM 5210-D500 mLKoyu renkli  ve 18 ºC’ye dayanıklı cam şişe194160
Yağ Gres *TS 78871000 mLC195265

* Yağ ve Gres analizi için ayrı numune kabında numunenin gelmesi gerekmektedir.

Mikrobiyolojik Analiz Bedelleri

ParametreMetodNumune MiktarıNumune KabıBedel KoduÜcret (TL)
Toplam koliform *TS EN ISO 9308-1/A1250 mL19145
Escherichia coli*TS EN ISO 9308-1/A119245
Enterokok*TS EN ISO 7899-219345
Clostridium perfringens*98/83/EC Direktifi21345
Pseudomonas aeruginosa*TS EN ISO 16266Tek Kullanımlık Steril Şişe21445
Toplam Koloni (37 ºC) *TS EN ISO 622221545
Toplam Koloni (22 ºC) *TS EN ISO 622221645

* Klor ihtiva eden numuneler için; tek kullanımlık Şişelerin sodyum Tüyosülfat içerikli olması gerekmektedir.

Kimya ve Enstrümental Labarotuvarı Analiz Bedelleri

ParametreMetodNumune MiktarıNumune KabıBedel KoduÜcret (TL)
Bulanıklık*TS EN ISO 7027-1500 mL P  veya   PE 12735
pH*TS EN ISO 1052319830
Sıcaklık-19915
Serbest Klor*SM 4500-Cl F13090
Elektriksel iletkenlik*TS 9748 EN 2788812930
Toplam Sertlik*TS 4474 ISO 605913360
Koku ve TatNitel2182
RenkSpektrofotometrik12835
Amonyum*TS EN ISO 14911134120
Nitrit *TS EN ISO 10304-1135120
FenolSpektrofotometrik500  mLC21190
Siyanür (Spektrofotometrik)Spektrofotometrik100 mLP veya C14890
AlüminyumTS EN ISO 11885250  mLP142105
DemirTS EN ISO 11885141105
ManganTS EN ISO 11885146105
BakırTS EN ISO 11885145105
NikelTS EN ISO 11885154105
KadmiyumTS EN ISO 11885150105
KromTS EN ISO 11885156105
KurşunTS EN ISO 11885147105
Arsenikİşletme içi metod151105
Antimonİşletme içi metod152105
Civa İşletme içi metod153105
BorTS EN ISO 11885202105
FlorürTS EN ISO 10304-1100  mLPE138120
Klorür*TS EN ISO 10304-1139120
BromürTS EN ISO 10304-1200120
Nitrat*TS EN ISO 10304-1136120
Sülfat*TS EN ISO 10304-1137120
FosfatTS EN ISO 10304-1140120
SülfürSpektrofotometrik100  mLP22090
Bromat*TS EN ISO 15061100  mLPE155120
Sodyum*TS EN ISO 14911149120
Magnezyum*TS EN ISO 14911143120
Kalsiyum*TS EN ISO 14911144120
PotasyumTS EN ISO 14911205120
LityumTS EN ISO 14911204120
TOC*TS 8195 EN 1484100  mL157280
Aldrin*EPA 525.21.5 LtAmber renkli teflon kapaklı cam şişe186120
Dieldrin *EPA 525.2187120
Heptaklor *EPA 525.2184120
Heptaklor Epoksid*EPA 525.2185120

* P: Plastik, * C: Cam, * PE: Polietilen

Numune Kabul Koşulları

  • =Analiz yapılan numunede:numunenin alınışından laboratuvarımıza teslimine kadar olan prosedürlerin ve bakılması istenilen grup ve parametrelerin belirlenmesinde teknik ve hukuki sorumluluk numuneyi/örneklemeyi alana aittir.
  • =Mikrobiyolojik Analizler için steril numune kapları kullanılacaktır.Numunelerin soğuk zincirde saklanması ve taşınması gerekmektedir.Numuneler alındıktan sonra 6 saat içerisinde bu koşullarla laboratuvara teslim edilmelidir.
  • =Numune Analiz metodu veya Analiz şartları için( 342) 323 45 95-5366 numarasından numune kabul birimiyle görüşülmelidir.
  • =Analiz raporunun teslim tarihiyle ilgili bilgi,toplam fiyat bilgisi , analiz metodları numune tesliminde karşılıklı imzalanan analiz hizmeti sözleşmesi yoluyla 1 nüsha olarak müşteriye teslim edilir.
  • =Numunenin deney şartlarına uygun olarak alınması, ambalajlanması, muhafaza işlemleri laboratuvara gelinceye kadar taşınması ve sorumluluğu müşteriye aittir.
  • =Laboratuvara getirilen veya kargo yoluyla gönderilen kimyasal ve mikrobiyolojik analizi yapılacak numuneler ,numune kapları muhafaza koşulları, miktarları ve diğer özellikleri açısından incelenir istenilen deney parametreleri için gerekli şartların uygun olup olmadığı numune kabul sorumlusu tarafından kontrol edilerek kabul veya red edilerek kayıt altına alınır.
  • =Mücbir sebeplerden (doğal afet ve olaylar) dolayı numunelerde oluşabilecek zararlardan laboratuvar sorumlu olmayacak ve müşteri bedel talep etmeyeceğini kabul ve beyan eder.
  • =GASKİ Yönetim Kurulu kararı ile Su Kalite Kontrol Laboratuvarlarımıza getirilen içme-kullanma ve atık su numunelerinden analiz ücreti alınması onaylanmıştır.
  • =(*):Akredite kapsamındaki deneylerdir. Ücret listesi Akreditasyon kapsamında olan /olmayan hizmetleri içermektedir.
  • =Analiz ücretleri;numune kabul personelinden veya www.gaski.gov.tr adresinden öğrenilerek GASKİ vezneye ve/veya Vakıfbank Şehitkamil şubesine yatırılacaktır. Müşteri; dekont ve analiz listesini numune kabul personeline teslim ederek analiz raporunu alır.
  • =Ücret yatırılmadan rapor teslimi yapılmamaktadır.
  • =Ödemesi yapılmış il dışı numunelerine ait Analiz raporları elden ve/veya talep edilmesi durumunda elektronik olarak ıslak imzalı e-posta ile iletilebilir.
  • = Analizlerin tamamlanıp raporların müşteriye /ilgili birime tesliminden sonra numuneler imha edilir.
  • =Laboratuvardan kaynaklı(cihaz arızası,cihazın kalibrasyon süresi v.b)etkenlerden dolayı muhafaza süresi geçecek numuneler için numune bekletilmez,müşteri bilgilendirilir ve yeni numune istenir.
  • =İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği kapsamında verilen içme ve kullanma suları Fiziksel ve Kimyasal Analiz Raporlarında uygunluk beyanı değerlendirmesi yönetmelik limit değerlerine göre “UYGUN” ve “UYGUN DEĞİL” ifadeleri ile uygunluk beyanı yapılarak raporlanmaktadır.
  • =Atık Su Fiziksel ve Kimyasal Analiz Raporlarında uygunluk beyanı yapılmamaktadır.
  • =Analiz sonucunda genişletilmiş ölçüm belirsizliği değeri dikkate alınarak uygunluk değerlendirmesi % 95 güvenilirlik seviyesindeki genişletilmiş belirsizlik değeri dikkate alınarak laboratuvarımız tarafından belirlenen karar kuralı kapsamında yapılır.Laboratuvar Karar Kuralı gereği,Akredite parametreler için belirsizlik değeri pozitif yönlü uygulanarak uygunluk beyanı yapılır.Uygunluk beyanı yapılması durumunda uygulanan karar kuralı Deney Raporlarında belirtilir.
  • =Analizlerin gerçekleştirilmesi aşamasında müşteriler kendilerine ait analizi izleme talebinde bulunabilir.
  • =Analiz tamamlanana kadar geçen sürede istenilen değişiklikler Numune Kabul Personeline bildirilir.Numune Kabul Personelleri gerekli işlemleri yürütür.
  • =Yasal otoritenin istemesi durumunda analiz sonuçları ilgili makama bildirilir.
Hesap no: 00158007290404647
Iban no :TR410001500158007290404647

Tarifeler

2020-09

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.980.6512 m³ üstü7.330.65----30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.020.6512 m³ üstü3.980.65----30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.690.6512 m³ üstü8.620.65----3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.980.5512 m³ üstü7.330.55----30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.690.6512 m³ üstü8.620.65---53.3530.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.020.6512 m³ üstü3.980.65---26.6830.47
107Bağ Evi-4.690.65-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.65--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.62-100 m³ üstü1.03-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.690.6513 - 200 m³8.620.65200 m³ üstü15.610.65-3-
111Köy Meskenler1 -21 m³0.93-21 m³ üstü1.59-----3-
112Köy İndirimli Meskenler1 -21 m³0.53-21 m³ üstü0.93-----3-
113Merkez Belde Meskenler1 -15 m³1.690.5115 m³ üstü2.530.51----30.47
114Merkez Belde İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.5115 m³ üstü1.260.51----30.47
116İlçe Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -15 m³1.990.3215 m³ üstü3.660.32---21.9230.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.980.6512 m³ üstü7.330.65----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.222.56300 m³ üstü11.242.82----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.698.09-------3-
203İlçe Merkez Belde İşyeri1 -15 m³3.371.0115 m³ üstü5.061.52----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.222.56300 m³ üstü11.242.82---5.113-
205Köy İşyerleri1 -300 m³3.58-300 m³ üstü3.94-----3-
301Şantiyeler-10.22--------3-
302İlçe Belde Şantiye-8.43--------3-
303Köy Şantiye-2.86--------3-
305Bireysel Şantiye-10.22--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.980.97100 m³ üstü10.990.97----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.980.97100 m³ üstü10.990.97----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.65--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.690.6513 - 200 m³8.620.65200 m³ üstü15.610.65-3-
405İLÇE BELDE RESMI KURUMLAR-5.061.52-------3-
407KÖY RESMI KURUMLAR-3.58--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.56--5.13----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.61-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.11--10.22----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.56--5.13----3-
601Organize Sanayi-3.24-------53.353-
603Besi Organize Sanayi-0.86--------3-
605İlçe Belde İşyerleri1 -15 m³3.041.0115 m³ üstü4.551.52----3-
611İlçe Meskenler1 -15 m³1.990.3215 m³ üstü3.660.32----30.47
612İlçe İndirimli Meskenler1 -15 m³1.010.3215 m³ üstü1.990.32----30.47
613İlçe Belde Meskenler1 -15 m³1.520.5115 m³ üstü2.280.51----30.47
614İlçe Belde İndirimli Mesken1 -15 m³0.760.5115 m³ üstü1.150.51----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.1--1.52----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-08

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.960.6412 m³ üstü7.280.64----30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.010.6412 m³ üstü3.960.64----30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.660.6412 m³ üstü8.570.64----3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.960.5512 m³ üstü7.280.55----30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.660.6412 m³ üstü8.570.64---53.0530.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.010.6412 m³ üstü3.960.64---26.5230.47
107Bağ Evi-4.660.64-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.62--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.62-100 m³ üstü1.03-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
111Köy Meskenler1 -21 m³0.92-21 m³ üstü1.59-----3-
112Köy İndirimli Meskenler1 -21 m³0.53-21 m³ üstü0.92-----3-
113Merkez Belde Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
114Merkez Belde İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
116İlçe Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5---21.830.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.960.6412 m³ üstü7.280.64----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.668.05-------3-
203İlçe Merkez Belde İşyeri1 -15 m³3.351.0115 m³ üstü5.031.51----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8---5.083-
205Köy İşyerleri1 -300 m³3.56-300 m³ üstü3.92-----3-
301Şantiyeler-10.16--------3-
302İlçe Belde Şantiye-8.38--------3-
303Köy Şantiye-2.85--------3-
305Bireysel Şantiye-10.16--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.62--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
405İLÇE BELDE RESMI KURUMLAR-5.031.51-------3-
407KÖY RESMI KURUMLAR-3.56--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.55--5.1----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.61-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.08--10.16----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.55--5.1----3-
601Organize Sanayi-3.22-------53.053-
603Besi Organize Sanayi-0.86--------3-
605İlçe Belde İşyerleri1 -15 m³3.021.0115 m³ üstü4.531.51----3-
611İlçe Meskenler1 -15 m³1.980.3215 m³ üstü3.640.32----30.47
612İlçe İndirimli Meskenler1 -15 m³10.3215 m³ üstü1.980.32----30.47
613İlçe Belde Meskenler1 -15 m³1.510.515 m³ üstü2.260.5----30.47
614İlçe Belde İndirimli Mesken1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.510.515 m³ üstü2.260.5----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.09--1.51----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-07

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.960.6412 m³ üstü7.280.64----30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.010.6412 m³ üstü3.960.64----30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.660.6412 m³ üstü8.570.64----3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.960.5512 m³ üstü7.280.55----30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.660.6412 m³ üstü8.570.64---53.0530.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.010.6412 m³ üstü3.960.64---26.5230.47
107Bağ Evi-4.660.64-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.62--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.62-100 m³ üstü1.03-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
111Köy Meskenler1 -21 m³0.7-21 m³ üstü1.4-----3-
112Köy İndirimli Meskenler1 -21 m³0.35-21 m³ üstü0.7-----3-
113Merkez Belde Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
114Merkez Belde İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
116İlçe Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5---21.830.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.960.6412 m³ üstü7.280.64----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.668.05-------3-
203İlçe Merkez Belde İşyeri1 -15 m³3.351.0115 m³ üstü5.031.51----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8---5.083-
205Köy İşyerleri1 -300 m³3.56-300 m³ üstü3.92-----3-
301Şantiyeler-10.16--------3-
302İlçe Belde Şantiye-8.38--------3-
303Köy Şantiye-2.85--------3-
305Bireysel Şantiye-10.16--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.62--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
405İLÇE BELDE RESMI KURUMLAR-5.031.51-------3-
407KÖY RESMI KURUMLAR-3.56--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.55--5.1----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.61-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.08--10.16----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.55--5.1----3-
601Organize Sanayi-2.79-------53.053-
603Besi Organize Sanayi-0.86--------3-
605İlçe Belde İşyerleri1 -15 m³3.021.0115 m³ üstü4.531.51----3-
611İlçe Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
612İlçe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
613İlçe Belde Meskenler1 -15 m³1.510.515 m³ üstü2.260.5----30.47
614İlçe Belde İndirimli Mesken1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.09--1.51----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-06

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.960.6412 m³ üstü7.280.64----30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.010.6412 m³ üstü3.960.64----30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.660.6412 m³ üstü8.570.64----3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.960.5512 m³ üstü7.280.55----30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.660.6412 m³ üstü8.570.64---53.0530.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.010.6412 m³ üstü3.960.64---26.5230.47
107Bağ Evi-4.660.64-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.62--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.62-100 m³ üstü1.03-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
111Köy Meskenler1 -21 m³0.7-21 m³ üstü1.4-----3-
112Köy İndirimli Meskenler1 -21 m³0.35-21 m³ üstü0.7-----3-
113Merkez Belde Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
114Merkez Belde İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
116İlçe Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5---21.830.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.960.6412 m³ üstü7.280.64----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.668.05-------3-
203İlçe Merkez Belde İşyeri1 -15 m³3.351.0115 m³ üstü5.031.51----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8---5.083-
205Köy İşyerleri1 -300 m³3.56-300 m³ üstü3.92-----3-
301Şantiyeler-10.16--------3-
302İlçe Belde Şantiye-8.38--------3-
303Köy Şantiye-2.85--------3-
305Bireysel Şantiye-10.16--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.62--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
405İLÇE BELDE RESMI KURUMLAR-5.031.51-------3-
407KÖY RESMI KURUMLAR-3.56--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.55--5.1----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.61-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.08--10.16----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.55--5.1----3-
601Organize Sanayi-2.79-------53.053-
603Besi Organize Sanayi-0.86--------3-
605İlçe Belde İşyerleri1 -15 m³3.021.0115 m³ üstü4.531.51----3-
611İlçe Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
612İlçe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
613İlçe Belde Meskenler1 -15 m³1.510.515 m³ üstü2.260.5----30.47
614İlçe Belde İndirimli Mesken1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.09--1.51----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-05

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.960.6413 - 200 m³7.280.64200 m³ üstü13.190.64-30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.010.6413 - 200 m³3.960.64200 m³ üstü7.440.64-30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.960.5513 - 200 m³7.280.55200 m³ üstü13.190.55-30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.6453.0530.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.010.6413 - 200 m³3.960.64200 m³ üstü7.440.6426.5230.47
107Bağ Evi-4.660.64-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.62--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.62-100 m³ üstü1.03-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
111Köy Meskenler1 -21 m³0.7-22 - 60 m³1.4-60 m³ üstü2.1--3-
112Köy İndirimli Meskenler1 -21 m³0.35-22 - 60 m³0.7-60 m³ üstü1.05--3-
113Merkez Belde Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
114Merkez Belde İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
116İlçe Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5---21.830.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.960.6412 m³ üstü7.280.64----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.668.05-------3-
203İlçe Merkez Belde İşyeri1 -15 m³3.351.0115 m³ üstü5.031.51----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8---5.083-
205Köy İşyerleri1 -300 m³3.56-300 m³ üstü3.92-----3-
301Şantiyeler-10.16--------3-
302İlçe Belde Şantiye-8.38--------3-
303Köy Şantiye-2.85--------3-
305Bireysel Şantiye-10.16--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.62--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
405İLÇE BELDE RESMI KURUMLAR-5.031.51-------3-
407KÖY RESMI KURUMLAR-3.56--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.55--5.1----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.61-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.08--10.16----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.55--5.1----3-
601Organize Sanayi-2.79-------53.053-
603Besi Organize Sanayi-0.86--------3-
605İlçe Belde İşyerleri1 -15 m³3.021.0115 m³ üstü4.531.51----3-
611İlçe Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
612İlçe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
613İlçe Belde Meskenler1 -15 m³1.510.515 m³ üstü2.260.5----30.47
614İlçe Belde İndirimli Mesken1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.09--1.51----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-04

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.960.6413 - 200 m³7.280.64200 m³ üstü13.190.64-30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.010.6413 - 200 m³3.960.64200 m³ üstü7.440.64-30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.960.5513 - 200 m³7.280.55200 m³ üstü13.190.55-30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.6453.0530.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.010.6413 - 200 m³3.960.64200 m³ üstü7.440.6426.5230.47
107Bağ Evi-4.660.64-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.62--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.62-100 m³ üstü1.03-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
111Köy Meskenler1 -21 m³0.7-22 - 60 m³1.4-60 m³ üstü2.1--3-
112Köy İndirimli Meskenler1 -21 m³0.35-22 - 60 m³0.7-60 m³ üstü1.05--3-
113Merkez Belde Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
114Merkez Belde İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
116İlçe Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5---21.830.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.960.6412 m³ üstü7.280.64----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.668.05-------3-
203Merkez Belde İşyeri1 -15 m³3.351.0115 m³ üstü5.031.51----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.162.55300 m³ üstü11.172.8---5.083-
205Köy İşyerleri1 -300 m³3.56-300 m³ üstü3.92-----3-
301Şantiyeler-10.16--------3-
302Belde Şantiye-8.38--------3-
303Köy Şantiye-2.85--------3-
305Bireysel Şantiye-10.16--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.940.97100 m³ üstü10.920.97----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.62--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.660.6413 - 200 m³8.570.64200 m³ üstü15.520.64-3-
405BELDE RESMI KURUMLAR-5.031.51-------3-
407KÖY RESMI KURUMLAR-3.56--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.55--5.1----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.61-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.08--10.16----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.55--5.1----3-
601Organize Sanayi-2.79-------53.053-
603Besi Organize Sanayi-0.86--------3-
605İlçe Belde İşyerleri1 -15 m³3.021.0115 m³ üstü4.531.51----3-
611İlçe Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
612İlçe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.260.5----30.47
613İlçe Belde Meskenler1 -15 m³1.510.515 m³ üstü2.260.5----30.47
614İlçe Belde İndirimli Mesken1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.680.515 m³ üstü2.520.5----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.09--1.51----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-03

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.950.6413 - 200 m³7.260.64200 m³ üstü13.150.64-30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³20.6413 - 200 m³3.950.64200 m³ üstü7.410.64-30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.640.6413 - 200 m³8.540.64200 m³ üstü15.460.64-3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.950.5513 - 200 m³7.260.55200 m³ üstü13.150.55-30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.640.6413 - 200 m³8.540.64200 m³ üstü15.460.6452.8630.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³20.6413 - 200 m³3.950.64200 m³ üstü7.410.6426.4330.47
107Bağ Evi-4.640.64-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.61--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.61-100 m³ üstü1.02-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.640.6413 - 200 m³8.540.64200 m³ üstü15.460.64-3-
111Meskenler (4)1 -21 m³0.7-22 - 60 m³1.39-60 m³ üstü2.09--3-
112İndirimli Meskenler (4)1 -21 m³0.35-22 - 60 m³0.7-60 m³ üstü1.04--3-
113Meskenler (2)1 -15 m³1.670.515 m³ üstü2.510.5----30.47
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.250.5----30.47
116Şebeke-Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.670.515 m³ üstü2.510.5---21.7230.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.950.6412 m³ üstü7.260.64----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.122.54300 m³ üstü11.132.79----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.648.02-------3-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.34115 m³ üstü5.011.5----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.122.54300 m³ üstü11.132.79---5.063-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.55-300 m³ üstü3.9-----3-
301Şantiyeler-10.12--------3-
302Şantiyeler (2)-8.35--------3-
303Şantiyeler (4)-2.84--------3-
305Bireysel Şantiye-10.12--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.920.96100 m³ üstü10.890.96----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.920.96100 m³ üstü10.890.96----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.61--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.640.6413 - 200 m³8.540.64200 m³ üstü15.460.64-3-
405RESMI KURUMLAR (2)-5.011.5-------3-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.55--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.54--5.08----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.61-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.06--10.12----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.54--5.08----3-
601Organize Sanayi-2.78-------52.863-
603Besi Organize Sanayi-0.85--------3-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.670.515 m³ üstü2.510.5----30.47
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.250.5----30.47
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
732Sekili İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
742Salkım İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.670.515 m³ üstü2.510.5----30.47
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.250.5----30.47
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.670.515 m³ üstü2.510.5----30.47
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.250.5----30.47
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
871Araban Meskenler1 -15 m³1.670.515 m³ üstü2.510.5----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.09--1.5----30.47
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.250.5----30.47
891Elif Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
892Elif İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47
901Yavuzeli Meskenler1 -15 m³1.670.515 m³ üstü2.510.5----30.47
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.250.5----30.47
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.670.515 m³ üstü2.510.5----30.47
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.840.515 m³ üstü1.250.5----30.47
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.50.515 m³ üstü2.260.5----30.47
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³3.01115 m³ üstü4.511.5----3-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.515 m³ üstü1.140.5----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-02

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.890.6313 - 200 m³7.160.63200 m³ üstü12.970.63-30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.970.6313 - 200 m³3.90.63200 m³ üstü7.310.63-30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.580.6313 - 200 m³8.420.63200 m³ üstü15.260.63-3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.890.5413 - 200 m³7.160.54200 m³ üstü12.970.54-30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.580.6313 - 200 m³8.420.63200 m³ üstü15.260.6352.1630.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.970.6313 - 200 m³3.90.63200 m³ üstü7.310.6326.0830.47
107Bağ Evi-4.580.63-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.55--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.61-100 m³ üstü1.01-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.580.6313 - 200 m³8.420.63200 m³ üstü15.260.63-3-
111Meskenler (4)1 -21 m³0.69-22 - 60 m³1.37-60 m³ üstü2.06--3-
112İndirimli Meskenler (4)1 -21 m³0.34-22 - 60 m³0.69-60 m³ üstü1.03--3-
113Meskenler (2)1 -15 m³1.650.4915 m³ üstü2.470.49----30.47
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.240.49----30.47
116Şebeke-Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.650.4915 m³ üstü2.470.49---21.4330.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.890.6312 m³ üstü7.160.63----30.47
201İşyerleri1 -300 m³9.992.51300 m³ üstü10.992.76----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.587.91-------3-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.30.9915 m³ üstü4.951.48----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.992.51300 m³ üstü10.992.76---4.993-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.5-300 m³ üstü3.85-----3-
301Şantiyeler-9.99--------3-
302Şantiyeler (2)-8.24--------3-
303Şantiyeler (4)-2.8--------3-
305Bireysel Şantiye-9.99--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.840.95100 m³ üstü10.740.95----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.840.95100 m³ üstü10.740.95----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.55--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.580.6313 - 200 m³8.420.63200 m³ üstü15.260.63-3-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.951.48-------3-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.5--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.51--5.01----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.6-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.99--9.99----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.51--5.01----3-
601Organize Sanayi-2.74-------52.163-
603Besi Organize Sanayi-0.84--------3-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.650.4915 m³ üstü2.470.49----30.47
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.240.49----30.47
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.650.4915 m³ üstü2.470.49----30.47
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.240.49----30.47
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.650.4915 m³ üstü2.470.49----30.47
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.240.49----30.47
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
871Araban Meskenler1 -15 m³1.650.4915 m³ üstü2.470.49----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.07--1.48----30.47
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.240.49----30.47
891Elif Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47
901Yavuzeli Meskenler1 -15 m³1.650.4915 m³ üstü2.470.49----30.47
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.240.49----30.47
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.650.4915 m³ üstü2.470.49----30.47
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.240.49----30.47
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.480.4915 m³ üstü2.230.49----30.47
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.970.9915 m³ üstü4.451.48----3-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.120.49----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-01

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.870.6313 - 200 m³7.110.63200 m³ üstü12.870.63-30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.960.6313 - 200 m³3.870.63200 m³ üstü7.260.63-30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.550.6313 - 200 m³8.360.63200 m³ üstü15.150.63-3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.870.5313 - 200 m³7.110.53200 m³ üstü12.870.53-30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.550.6313 - 200 m³8.360.63200 m³ üstü15.150.6351.7730.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.960.6313 - 200 m³3.870.63200 m³ üstü7.260.6325.8930.47
107Bağ Evi-4.550.63-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.51--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.6-100 m³ üstü1-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.550.6313 - 200 m³8.360.63200 m³ üstü15.150.63-3-
111Meskenler (4)1 -21 m³0.68-22 - 60 m³1.36-60 m³ üstü2.05--3-
112İndirimli Meskenler (4)1 -21 m³0.34-22 - 60 m³0.68-60 m³ üstü1.02--3-
113Meskenler (2)1 -15 m³1.640.4915 m³ üstü2.450.49----30.47
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.230.49----30.47
116Şebeke-Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.640.4915 m³ üstü2.450.49---21.2730.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³3.870.6312 m³ üstü7.110.63----30.47
201İşyerleri1 -300 m³9.912.49300 m³ üstü10.912.74----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.557.85-------3-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.270.9815 m³ üstü4.911.47----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.912.49300 m³ üstü10.912.74---4.963-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.48-300 m³ üstü3.82-----3-
301Şantiyeler-9.91--------3-
302Şantiyeler (2)-8.18--------3-
303Şantiyeler (4)-2.78--------3-
305Bireysel Şantiye-9.91--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³5.80.94100 m³ üstü10.660.94----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³5.80.94100 m³ üstü10.660.94----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.51--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.550.6313 - 200 m³8.360.63200 m³ üstü15.150.63-3-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.911.47-------3-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.48--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.49--4.98----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.59-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.96--9.91----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.49--4.98----3-
601Organize Sanayi-2.72-------51.773-
603Besi Organize Sanayi-0.84--------3-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.640.4915 m³ üstü2.450.49----30.47
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.230.49----30.47
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.640.4915 m³ üstü2.450.49----30.47
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.230.49----30.47
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.640.4915 m³ üstü2.450.49----30.47
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.230.49----30.47
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
871Araban Meskenler1 -15 m³1.640.4915 m³ üstü2.450.49----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.06--1.47----30.47
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.230.49----30.47
891Elif Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47
901Yavuzeli Meskenler1 -15 m³1.640.4915 m³ üstü2.450.49----30.47
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.230.49----30.47
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.640.4915 m³ üstü2.450.49----30.47
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.230.49----30.47
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.210.49----30.47
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.950.9815 m³ üstü4.421.47----3-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4915 m³ üstü1.110.49----30.47

* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-10

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³4.020.6512 m³ üstü7.390.65----30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.040.6512 m³ üstü4.020.65----30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.730.6512 m³ üstü8.690.65----3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³4.020.5612 m³ üstü7.390.56----30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.730.6512 m³ üstü8.690.65---53.8130.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.040.6512 m³ üstü4.020.65---26.9130.47
107Bağ Evi-4.730.65-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.69--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.62-100 m³ üstü1.04-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.730.6513 - 200 m³8.690.65200 m³ üstü15.740.65-3-
111Köy Meskenler1 -21 m³0.93-21 m³ üstü1.61-----3-
112Köy İndirimli Meskenler1 -21 m³0.54-21 m³ üstü0.93-----3-
113Merkez Belde Meskenler1 -15 m³1.70.5115 m³ üstü2.550.51----30.47
114Merkez Belde İndirimli Meskenler1 -15 m³0.850.5115 m³ üstü1.280.51----30.47
116İlçe Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -15 m³2.010.3315 m³ üstü3.690.33---22.1130.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³4.020.6512 m³ üstü7.390.65----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.32.59300 m³ üstü11.342.84----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.738.16-------3-
203İlçe Merkez Belde İşyeri1 -15 m³3.41.0215 m³ üstü5.11.53----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.32.59300 m³ üstü11.342.84---5.153-
205Köy İşyerleri1 -300 m³3.61-300 m³ üstü3.97-----3-
301Şantiyeler-10.3--------3-
302İlçe Belde Şantiye-8.5--------3-
303Köy Şantiye-2.89--------3-
305Bireysel Şantiye-10.3--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³6.030.98100 m³ üstü11.080.98----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³6.030.98100 m³ üstü11.080.98----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.69--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.730.6513 - 200 m³8.690.65200 m³ üstü15.740.65-3-
405İLÇE BELDE RESMI KURUMLAR-5.11.53-------3-
407KÖY RESMI KURUMLAR-3.61--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.59--5.17----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.62-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.15--10.3----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.59--5.17----3-
601Organize Sanayi-3.27-------53.813-
603Besi Organize Sanayi-0.87--------3-
605İlçe Belde İşyerleri1 -15 m³3.061.0215 m³ üstü4.591.53----3-
611İlçe Meskenler1 -15 m³2.010.3315 m³ üstü3.690.33----30.47
612İlçe İndirimli Meskenler1 -15 m³1.020.3315 m³ üstü2.010.33----30.47
613İlçe Belde Meskenler1 -15 m³1.530.5115 m³ üstü2.30.51----30.47
614İlçe Belde İndirimli Mesken1 -15 m³0.770.5115 m³ üstü1.160.51----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.11--1.53----30.47
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2020-11

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³4.060.6612 m³ üstü7.460.66----30.47
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.060.6612 m³ üstü4.060.66----30.47
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.770.6612 m³ üstü8.780.66----3-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³4.060.5612 m³ üstü7.460.56----30.47
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.770.6612 m³ üstü8.780.66---54.3430.47
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.060.6612 m³ üstü4.060.66---27.1730.47
107Bağ Evi-4.770.66-------30.47
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.74--------3-
109Aş Evleri1 -100 m³0.63-100 m³ üstü1.05-----3-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.770.6613 - 200 m³8.780.66200 m³ üstü15.90.66-3-
111Köy Meskenler1 -21 m³0.94-21 m³ üstü1.62-----3-
112Köy İndirimli Meskenler1 -21 m³0.54-21 m³ üstü0.94-----3-
113Merkez Belde Meskenler1 -15 m³1.720.5215 m³ üstü2.580.52----30.47
114Merkez Belde İndirimli Meskenler1 -15 m³0.860.5215 m³ üstü1.290.52----30.47
116İlçe Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -15 m³2.030.3315 m³ üstü3.730.33---22.3330.47
117Özel Grup Mesken1 -12 m³4.060.6612 m³ üstü7.460.66----30.47
201İşyerleri1 -300 m³10.42.61300 m³ üstü11.452.87----3-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.778.24-------3-
203İlçe Merkez Belde İşyeri1 -15 m³3.431.0315 m³ üstü5.151.55----3-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.42.61300 m³ üstü11.452.87---5.23-
205Köy İşyerleri1 -300 m³3.65-300 m³ üstü4.01-----3-
301Şantiyeler-10.4--------3-
302İlçe Belde Şantiye-8.59--------3-
303Köy Şantiye-2.92--------3-
305Bireysel Şantiye-10.4--------3-
401RESMI KURUMLAR1 -100 m³6.090.99100 m³ üstü11.190.99----3-
402RESMI OKUL VE HASTANELER1 -100 m³6.090.99100 m³ üstü11.190.99----3-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.74--------3-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.770.6613 - 200 m³8.780.66200 m³ üstü15.90.66-3-
405İLÇE BELDE RESMI KURUMLAR-5.151.55-------3-
407KÖY RESMI KURUMLAR-3.65--------3-
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.61--5.22----3-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.62-------3-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.2--10.4----3-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.61--5.22----3-
601Organize Sanayi-3.3-------54.343-
603Besi Organize Sanayi-0.88--------3-
605İlçe Belde İşyerleri1 -15 m³3.091.0315 m³ üstü4.641.55----3-
611İlçe Meskenler1 -15 m³2.030.3315 m³ üstü3.730.33----30.47
612İlçe İndirimli Meskenler1 -15 m³1.030.3315 m³ üstü2.030.33----30.47
613İlçe Belde Meskenler1 -15 m³1.550.5215 m³ üstü2.320.52----30.47
614İlçe Belde İndirimli Mesken1 -15 m³0.770.5215 m³ üstü1.170.52----30.47
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.12--1.55----30.47
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-01

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.970.6513 - 200 m³7.310.65200 m³ üstü13.230.65-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³2.010.6513 - 200 m³3.970.65200 m³ üstü7.460.65-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.670.6513 - 200 m³8.590.65200 m³ üstü15.570.65-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.970.5513 - 200 m³7.310.55200 m³ üstü13.230.55-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.670.6513 - 200 m³8.590.65200 m³ üstü15.570.6545.2320.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³2.010.6513 - 200 m³3.970.65200 m³ üstü7.460.6522.6120.39
107Bağ Evi-4.670.65-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.64--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.62-100 m³ üstü1.03-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.670.6513 - 200 m³8.590.65200 m³ üstü15.570.65-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.62-31 - 60 m³1.23-60 m³ üstü1.85----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.31-31 - 60 m³0.62-60 m³ üstü0.93----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.480.4415 m³ üstü2.220.44----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.740.4415 m³ üstü1.110.44----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.480.4415 m³ üstü2.220.44---19.2420.39
201İşyerleri1 -300 m³10.192.56300 m³ üstü11.212.81----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.678.07-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³2.960.8915 m³ üstü4.441.33----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³10.192.56300 m³ üstü11.212.81---5.12-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.14-300 m³ üstü3.46-------
301Şantiyeler-10.19--------2-
302Şantiyeler (2)-7.4--------2-
303Şantiyeler (4)-2.51----------
305Bireysel Şantiye-10.19--------2-
401RESMI KURUMLAR-10.192.56-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-10.192.56-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.64--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.670.6513 - 200 m³8.590.65200 m³ üstü15.570.65-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.441.33-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.14----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.56--5.11----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.61-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--5.09--10.19----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.56--5.11----2-
601Organize Sanayi-2.46--------2-
602Ham Su-2.46--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.76--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.480.4415 m³ üstü2.220.44----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4415 m³ üstü1.110.44----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.330.4415 m³ üstü20.44----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.670.4415 m³ üstü1.010.44----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.660.8915 m³ üstü41.33----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.330.4415 m³ üstü20.44----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.660.8915 m³ üstü41.33----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.670.4415 m³ üstü1.010.44----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.180.4415 m³ üstü1.780.44----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4415 m³ üstü0.890.44----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.180.4415 m³ üstü1.780.44----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4415 m³ üstü0.890.44----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.480.4415 m³ üstü2.220.44----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler1 -15 m³-0.9615 m³ üstü-1.33----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4415 m³ üstü1.110.44----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³1.180.4415 m³ üstü1.780.44----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4415 m³ üstü0.890.44----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.180.4415 m³ üstü1.780.44----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4415 m³ üstü0.890.44----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.220.8915 m³ üstü3.011.33----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4415 m³ üstü0.780.44----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-02

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.480.5713 - 200 m³6.40.57200 m³ üstü11.60.57-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.770.5713 - 200 m³3.480.57200 m³ üstü6.540.57-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.10.5713 - 200 m³7.530.57200 m³ üstü13.640.57-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.480.4813 - 200 m³6.40.48200 m³ üstü11.60.48-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.10.5713 - 200 m³7.530.57200 m³ üstü13.640.5739.6420.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.770.5713 - 200 m³3.480.57200 m³ üstü6.540.5719.8220.39
107Bağ Evi-4.10.57-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.07--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.54-100 m³ üstü0.9-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.10.5713 - 200 m³7.530.57200 m³ üstü13.640.57-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.61-31 - 60 m³1.23-60 m³ üstü1.84----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.31-31 - 60 m³0.61-60 m³ üstü0.92----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.470.4415 m³ üstü2.210.44----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.740.4415 m³ üstü1.110.44----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.470.4415 m³ üstü2.210.44---19.1720.39
201İşyerleri1 -300 m³8.932.24300 m³ üstü9.822.46----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.17.07-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³2.950.8815 m³ üstü4.421.33----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³8.932.24300 m³ üstü9.822.46---4.472-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.13-300 m³ üstü3.45-------
301Şantiyeler-8.93--------2-
302Şantiyeler (2)-7.37--------2-
303Şantiyeler (4)-2.5----------
305Bireysel Şantiye-8.93--------2-
401RESMI KURUMLAR-8.932.24-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-8.932.24-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.07--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.10.5713 - 200 m³7.530.57200 m³ üstü13.640.57-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.421.33-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.13----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.24--4.48----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.54-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.47--8.93----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.24--4.48----2-
601Organize Sanayi-2.45--------2-
602Ham Su-2.45--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.75--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.470.4415 m³ üstü2.210.44----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4415 m³ üstü1.110.44----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.330.4415 m³ üstü1.990.44----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.660.4415 m³ üstü10.44----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.650.8815 m³ üstü3.981.33----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.330.4415 m³ üstü1.990.44----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.650.8815 m³ üstü3.981.33----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.660.4415 m³ üstü10.44----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.180.4415 m³ üstü1.770.44----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4415 m³ üstü0.880.44----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.180.4415 m³ üstü1.770.44----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4415 m³ üstü0.880.44----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.470.4415 m³ üstü2.210.44----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler1 -15 m³-0.9615 m³ üstü-1.33----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4415 m³ üstü1.110.44----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³1.180.4415 m³ üstü1.770.44----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4415 m³ üstü0.880.44----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.180.4415 m³ üstü1.770.44----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4415 m³ üstü0.880.44----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.110.4415 m³ üstü1.550.44----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.210.8815 m³ üstü31.33----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.4415 m³ üstü0.770.44----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-03

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.520.5713 - 200 m³6.470.57200 m³ üstü11.720.57-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.780.5713 - 200 m³3.520.57200 m³ üstü6.610.57-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.140.5713 - 200 m³7.610.57200 m³ üstü13.790.57-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.520.4913 - 200 m³6.470.49200 m³ üstü11.720.49-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.140.5713 - 200 m³7.610.57200 m³ üstü13.790.5740.0720.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.780.5713 - 200 m³3.520.57200 m³ üstü6.610.5720.0320.39
107Bağ Evi-4.140.57-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.11--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.55-100 m³ üstü0.91-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.140.5713 - 200 m³7.610.57200 m³ üstü13.790.57-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.62-31 - 60 m³1.24-60 m³ üstü1.86----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.31-31 - 60 m³0.62-60 m³ üstü0.93----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.490.4515 m³ üstü2.230.45----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.740.4515 m³ üstü1.120.45----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.490.4515 m³ üstü2.230.45---19.3720.39
201İşyerleri1 -300 m³9.032.26300 m³ üstü9.932.49----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.147.15-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³2.980.8915 m³ üstü4.471.34----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.032.26300 m³ üstü9.932.49---4.512-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.17-300 m³ üstü3.48-------
301Şantiyeler-9.03--------2-
302Şantiyeler (2)-7.45--------2-
303Şantiyeler (4)-2.53----------
305Bireysel Şantiye-9.03--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.032.26-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.032.26-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.11--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.140.5713 - 200 m³7.610.57200 m³ üstü13.790.57-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.471.34-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.17----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.26--4.53----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.54-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.51--9.03----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.26--4.53----2-
601Organize Sanayi-2.48--------2-
602Ham Su-2.48--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.76--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.490.4515 m³ üstü2.230.45----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4515 m³ üstü1.120.45----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.340.4515 m³ üstü2.010.45----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.670.4515 m³ üstü1.010.45----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.680.8915 m³ üstü4.021.34----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.340.4515 m³ üstü2.010.45----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.680.8915 m³ üstü4.021.34----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.670.4515 m³ üstü1.010.45----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.190.4515 m³ üstü1.790.45----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.890.45----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.190.4515 m³ üstü1.790.45----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.890.45----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.490.4515 m³ üstü2.230.45----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler1 -15 m³-0.9715 m³ üstü-1.34----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.740.4515 m³ üstü1.120.45----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³1.190.4515 m³ üstü1.790.45----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.890.45----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.190.4515 m³ üstü1.790.45----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.890.45----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.240.8915 m³ üstü3.031.34----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-04

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.530.5713 - 200 m³6.480.57200 m³ üstü11.740.57-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.790.5713 - 200 m³3.530.57200 m³ üstü6.620.57-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.150.5713 - 200 m³7.630.57200 m³ üstü13.810.57-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.530.4913 - 200 m³6.480.49200 m³ üstü11.740.49-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.150.5713 - 200 m³7.630.57200 m³ üstü13.810.5740.1320.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.790.5713 - 200 m³3.530.57200 m³ üstü6.620.5720.0620.39
107Bağ Evi-4.150.57-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.12--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.55-100 m³ üstü0.91-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.150.5713 - 200 m³7.630.57200 m³ üstü13.810.57-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.62-31 - 60 m³1.24-60 m³ üstü1.87----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.31-31 - 60 m³0.62-60 m³ üstü0.93----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.490.4515 m³ üstü2.240.45----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.750.4515 m³ üstü1.120.45----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.490.4515 m³ üstü2.240.45---19.420.39
201İşyerleri1 -300 m³9.042.27300 m³ üstü9.942.5----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.157.16-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³2.980.915 m³ üstü4.481.34----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.042.27300 m³ üstü9.942.5---4.522-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.17-300 m³ üstü3.49-------
301Şantiyeler-9.04--------2-
302Şantiyeler (2)-7.46--------2-
303Şantiyeler (4)-2.53----------
305Bireysel Şantiye-9.04--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.042.27-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.042.27-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.12--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.150.5713 - 200 m³7.630.57200 m³ üstü13.810.57-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.481.34-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.17----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.27--4.54----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.54-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.52--9.04----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.27--4.54----2-
601Organize Sanayi-2.48--------2-
602Ham Su-2.48--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.76--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.490.4515 m³ üstü2.240.45----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.4515 m³ üstü1.120.45----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.340.4515 m³ üstü2.010.45----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.670.4515 m³ üstü1.010.45----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.690.915 m³ üstü4.031.34----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.340.4515 m³ üstü2.010.45----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.690.915 m³ üstü4.031.34----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.670.4515 m³ üstü1.010.45----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.190.4515 m³ üstü1.790.45----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.90.45----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.190.4515 m³ üstü1.790.45----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.90.45----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.490.4515 m³ üstü2.240.45----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler1 -15 m³-0.9715 m³ üstü-1.34----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.4515 m³ üstü1.120.45----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³1.190.4515 m³ üstü1.790.45----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.90.45----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.190.4515 m³ üstü1.790.45----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.90.45----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.120.4515 m³ üstü1.560.45----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.240.915 m³ üstü3.031.34----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.4515 m³ üstü0.780.45----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-05

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.560.5813 - 200 m³6.550.58200 m³ üstü11.860.58-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.810.5813 - 200 m³3.560.58200 m³ üstü6.690.58-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.190.5813 - 200 m³7.70.58200 m³ üstü13.950.58-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.560.4913 - 200 m³6.550.49200 m³ üstü11.860.49-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.190.5813 - 200 m³7.70.58200 m³ üstü13.950.5840.5420.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.810.5813 - 200 m³3.560.58200 m³ üstü6.690.5820.2720.39
107Bağ Evi-4.190.58-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.16--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.55-100 m³ üstü0.92-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.190.5813 - 200 m³7.70.58200 m³ üstü13.950.58-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.63-31 - 60 m³1.26-60 m³ üstü1.89----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.31-31 - 60 m³0.63-60 m³ üstü0.94----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.510.4515 m³ üstü2.260.45----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.750.4515 m³ üstü1.130.45----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.510.4515 m³ üstü2.260.45---19.620.39
201İşyerleri1 -300 m³9.132.29300 m³ üstü10.052.52----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.197.24-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.020.915 m³ üstü4.521.36----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.132.29300 m³ üstü10.052.52---4.572-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.2-300 m³ üstü3.52-------
301Şantiyeler-9.13--------2-
302Şantiyeler (2)-7.54--------2-
303Şantiyeler (4)-2.56----------
305Bireysel Şantiye-9.13--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.132.29-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.132.29-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.16--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.190.5813 - 200 m³7.70.58200 m³ üstü13.950.58-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.521.36-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.2----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.29--4.58----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.55-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.57--9.13----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.29--4.58----2-
601Organize Sanayi-2.51--------2-
602Ham Su-2.51--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.77--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.510.4515 m³ üstü2.260.45----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.4515 m³ üstü1.130.45----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.360.4515 m³ üstü2.040.45----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.680.4515 m³ üstü1.030.45----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.710.915 m³ üstü4.071.36----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.360.4515 m³ üstü2.040.45----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.710.915 m³ üstü4.071.36----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.680.4515 m³ üstü1.030.45----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.210.4515 m³ üstü1.810.45----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.90.45----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.210.4515 m³ üstü1.810.45----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.90.45----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.510.4515 m³ üstü2.260.45----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler1 -15 m³-0.9815 m³ üstü-1.36----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.750.4515 m³ üstü1.130.45----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³1.210.4515 m³ üstü1.810.45----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.90.45----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.210.4515 m³ üstü1.810.45----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4515 m³ üstü0.90.45----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.130.4515 m³ üstü1.580.45----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.260.915 m³ üstü3.061.36----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.570.4515 m³ üstü0.790.45----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-06

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.620.5913 - 200 m³6.660.59200 m³ üstü12.060.59-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.840.5913 - 200 m³3.620.59200 m³ üstü6.80.59-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.260.5913 - 200 m³7.830.59200 m³ üstü14.190.59-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.620.513 - 200 m³6.660.5200 m³ üstü12.060.5-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.260.5913 - 200 m³7.830.59200 m³ üstü14.190.5941.2320.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.840.5913 - 200 m³3.620.59200 m³ üstü6.80.5920.6120.39
107Bağ Evi-4.260.59-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.23--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.56-100 m³ üstü0.94-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.260.5913 - 200 m³7.830.59200 m³ üstü14.190.59-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.64-31 - 60 m³1.28-60 m³ üstü1.92----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.32-31 - 60 m³0.64-60 m³ üstü0.96----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.530.4615 m³ üstü2.30.46----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.150.46----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.530.4615 m³ üstü2.30.46---19.9320.39
201İşyerleri1 -300 m³9.292.33300 m³ üstü10.222.56----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.267.36-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.070.9215 m³ üstü4.61.38----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.292.33300 m³ üstü10.222.56---4.642-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.26-300 m³ üstü3.58-------
301Şantiyeler-9.29--------2-
302Şantiyeler (2)-7.67--------2-
303Şantiyeler (4)-2.6----------
305Bireysel Şantiye-9.29--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.292.33-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.292.33-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.23--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.260.5913 - 200 m³7.830.59200 m³ üstü14.190.59-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.61.38-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.26----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.33--4.66----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.56-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.64--9.29----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.33--4.66----2-
601Organize Sanayi-2.55--------2-
602Ham Su-2.55--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.78--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.530.4615 m³ üstü2.30.46----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.150.46----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.380.4615 m³ üstü2.070.46----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.690.4615 m³ üstü1.040.46----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.760.9215 m³ üstü4.141.38----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.380.4615 m³ üstü2.070.46----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.760.9215 m³ üstü4.141.38----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.690.4615 m³ üstü1.040.46----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.230.4615 m³ üstü1.840.46----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4615 m³ üstü0.920.46----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.230.4615 m³ üstü1.840.46----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4615 m³ üstü0.920.46----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.530.4615 m³ üstü2.30.46----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1--1.38----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.150.46----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³1.230.4615 m³ üstü1.840.46----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4615 m³ üstü0.920.46----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.230.4615 m³ üstü1.840.46----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4615 m³ üstü0.920.46----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.150.4615 m³ üstü1.610.46----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.30.9215 m³ üstü3.121.38----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.80.46----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-07

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.660.5913 - 200 m³6.720.59200 m³ üstü12.180.59-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.850.5913 - 200 m³3.660.59200 m³ üstü6.860.59-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.30.5913 - 200 m³7.910.59200 m³ üstü14.320.59-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.660.5113 - 200 m³6.720.51200 m³ üstü12.180.51-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.30.5913 - 200 m³7.910.59200 m³ üstü14.320.5941.6220.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.850.5913 - 200 m³3.660.59200 m³ üstü6.860.5920.8120.39
107Bağ Evi-4.30.59-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.27--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.57-100 m³ üstü0.95-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.30.5913 - 200 m³7.910.59200 m³ üstü14.320.59-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.65-31 - 60 m³1.29-60 m³ üstü1.94----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.32-31 - 60 m³0.65-60 m³ üstü0.97----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.550.4615 m³ üstü2.320.46----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.160.46----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.550.4615 m³ üstü2.320.46---20.1220.39
201İşyerleri1 -300 m³9.382.35300 m³ üstü10.312.59----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.37.43-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.10.9315 m³ üstü4.641.39----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.382.35300 m³ üstü10.312.59---4.692-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.29-300 m³ üstü3.62-------
301Şantiyeler-9.38--------2-
302Şantiyeler (2)-7.74--------2-
303Şantiyeler (4)-2.63----------
305Bireysel Şantiye-9.38--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.382.35-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.382.35-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.27--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.30.5913 - 200 m³7.910.59200 m³ üstü14.320.59-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.641.39-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.29----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.35--4.7----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.56-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.69--9.38----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.35--4.7----2-
601Organize Sanayi-2.57--------2-
602Ham Su-2.57--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.79--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.550.4615 m³ üstü2.320.46----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.160.46----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.390.4615 m³ üstü2.090.46----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.70.4615 m³ üstü1.050.46----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.790.9315 m³ üstü4.181.39----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.390.4615 m³ üstü2.090.46----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.790.9315 m³ üstü4.181.39----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.70.4615 m³ üstü1.050.46----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.240.4615 m³ üstü1.860.46----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.4615 m³ üstü0.930.46----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.240.4615 m³ üstü1.860.46----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.4615 m³ üstü0.930.46----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.550.4615 m³ üstü2.320.46----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.01--1.39----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.160.46----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³1.240.4615 m³ üstü1.860.46----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.4615 m³ üstü0.930.46----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.240.4615 m³ üstü1.860.46----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.4615 m³ üstü0.930.46----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-08

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.660.613 - 200 m³6.720.6200 m³ üstü12.180.6-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.850.613 - 200 m³3.660.6200 m³ üstü6.870.6-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.30.613 - 200 m³7.910.6200 m³ üstü14.330.6-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.660.5113 - 200 m³6.720.51200 m³ üstü12.180.51-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.30.613 - 200 m³7.910.6200 m³ üstü14.330.641.6320.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.850.613 - 200 m³3.660.6200 m³ üstü6.870.620.8120.39
107Bağ Evi-4.30.6-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.27--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.57-100 m³ üstü0.95-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.30.613 - 200 m³7.910.6200 m³ üstü14.330.6-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.65-31 - 60 m³1.29-60 m³ üstü1.94----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.32-31 - 60 m³0.65-60 m³ üstü0.97----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.550.4615 m³ üstü2.320.46----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.160.46----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.550.4615 m³ üstü2.320.46---20.1320.39
201İşyerleri1 -300 m³9.382.35300 m³ üstü10.322.59----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.37.43-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.10.9315 m³ üstü4.641.39----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.382.35300 m³ üstü10.322.59---4.692-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.29-300 m³ üstü3.62-------
301Şantiyeler-9.38--------2-
302Şantiyeler (2)-7.74--------2-
303Şantiyeler (4)-2.63----------
305Bireysel Şantiye-9.38--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.382.35-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.382.35-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.27--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.30.613 - 200 m³7.910.6200 m³ üstü14.330.6-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.641.39-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.29----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.35--4.71----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.56-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.69--9.38----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.35--4.71----2-
601Organize Sanayi-2.57--------2-
602Ham Su-2.57--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.79--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.550.4615 m³ üstü2.320.46----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.160.46----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.390.4615 m³ üstü2.090.46----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.70.4615 m³ üstü1.050.46----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.790.9315 m³ üstü4.181.39----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.390.4615 m³ üstü2.090.46----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.790.9315 m³ üstü4.181.39----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.70.4615 m³ üstü1.050.46----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.240.4615 m³ üstü1.860.46----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.4615 m³ üstü0.930.46----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.240.4615 m³ üstü1.860.46----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.4615 m³ üstü0.930.46----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.550.4615 m³ üstü2.320.46----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.01--1.39----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.770.4615 m³ üstü1.160.46----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³1.240.4615 m³ üstü1.860.46----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.4615 m³ üstü0.930.46----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.240.4615 m³ üstü1.860.46----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.4615 m³ üstü0.930.46----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.160.4615 m³ üstü1.620.46----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.320.9315 m³ üstü3.151.39----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.580.4615 m³ üstü0.810.46----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-09

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.710.613 - 200 m³6.820.6200 m³ üstü12.340.6-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.880.613 - 200 m³3.710.6200 m³ üstü6.960.6-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.360.613 - 200 m³8.020.6200 m³ üstü14.520.6-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.710.5113 - 200 m³6.820.51200 m³ üstü12.340.51-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.360.613 - 200 m³8.020.6200 m³ üstü14.520.642.220.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.880.613 - 200 m³3.710.6200 m³ üstü6.960.621.120.39
107Bağ Evi-4.360.6-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.33--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.58-100 m³ üstü0.96-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.360.613 - 200 m³8.020.6200 m³ üstü14.520.6-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.65-31 - 60 m³1.31-60 m³ üstü1.96----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.33-31 - 60 m³0.65-60 m³ üstü0.98----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.570.4715 m³ üstü2.350.47----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.780.4715 m³ üstü1.180.47----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.570.4715 m³ üstü2.350.47---20.420.39
201İşyerleri1 -300 m³9.512.39300 m³ üstü10.462.62----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.367.53-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.140.9415 m³ üstü4.711.41----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.512.39300 m³ üstü10.462.62---4.752-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.33-300 m³ üstü3.67-------
301Şantiyeler-9.51--------2-
302Şantiyeler (2)-7.85--------2-
303Şantiyeler (4)-2.67----------
305Bireysel Şantiye-9.51--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.512.39-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.512.39-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.33--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.360.613 - 200 m³8.020.6200 m³ üstü14.520.6-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.711.41-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.33----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.39--4.77----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.57-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.75--9.51----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.39--4.77----2-
601Organize Sanayi-2.61--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.8--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.570.4715 m³ üstü2.350.47----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.780.4715 m³ üstü1.180.47----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.410.4715 m³ üstü2.120.47----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.710.4715 m³ üstü1.070.47----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.820.9415 m³ üstü4.241.41----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.410.4715 m³ üstü2.120.47----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.820.9415 m³ üstü4.241.41----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.710.4715 m³ üstü1.070.47----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.260.4715 m³ üstü1.880.47----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.630.4715 m³ üstü0.940.47----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.260.4715 m³ üstü1.880.47----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.630.4715 m³ üstü0.940.47----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.570.4715 m³ üstü2.350.47----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.02--1.41----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.780.4715 m³ üstü1.180.47----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
901Yavuzeli Meskenler1 -15 m³1.260.4715 m³ üstü1.880.47----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.630.4715 m³ üstü0.940.47----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.260.4715 m³ üstü1.880.47----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.630.4715 m³ üstü0.940.47----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.180.4715 m³ üstü1.640.47----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.360.9415 m³ üstü3.191.41----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.820.47----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-10

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.740.6113 - 200 m³6.870.61200 m³ üstü12.450.61-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.90.6113 - 200 m³3.740.61200 m³ üstü7.020.61-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.40.6113 - 200 m³8.090.61200 m³ üstü14.650.61-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.740.5213 - 200 m³6.870.52200 m³ üstü12.450.52-20.39
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.40.6113 - 200 m³8.090.61200 m³ üstü14.650.6142.5620.39
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.90.6113 - 200 m³3.740.61200 m³ üstü7.020.6121.2820.39
107Bağ Evi-4.40.61-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.37--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.58-100 m³ üstü0.97-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.40.6113 - 200 m³8.090.61200 m³ üstü14.650.61-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.66-31 - 60 m³1.32-60 m³ üstü1.98----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.33-31 - 60 m³0.66-60 m³ üstü0.99----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.580.4715 m³ üstü2.370.47----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.790.4715 m³ üstü1.190.47----20.39
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.580.4715 m³ üstü2.370.47---20.5820.39
201İşyerleri1 -300 m³9.592.41300 m³ üstü10.552.65----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.47.6-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.170.9515 m³ üstü4.751.42----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.592.41300 m³ üstü10.552.65---4.792-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.36-300 m³ üstü3.7-------
301Şantiyeler-9.59--------2-
302Şantiyeler (2)-7.91--------2-
303Şantiyeler (4)-2.69----------
305Bireysel Şantiye-9.59--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.592.41-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.592.41-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.37--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.40.6113 - 200 m³8.090.61200 m³ üstü14.650.61-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.751.42-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.36----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.41--4.81----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.58-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.79--9.59----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.41--4.81----2-
601Organize Sanayi-2.63--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.81--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.580.4715 m³ üstü2.370.47----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.790.4715 m³ üstü1.190.47----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.420.4715 m³ üstü2.140.47----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.710.4715 m³ üstü1.080.47----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.850.9515 m³ üstü4.271.42----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.420.4715 m³ üstü2.140.47----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.850.9515 m³ üstü4.271.42----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.710.4715 m³ üstü1.080.47----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.270.4715 m³ üstü1.90.47----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.630.4715 m³ üstü0.950.47----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.270.4715 m³ üstü1.90.47----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.630.4715 m³ üstü0.950.47----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.580.4715 m³ üstü2.370.47----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.03--1.42----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.790.4715 m³ üstü1.190.47----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
901Yavuzeli Meskenler1 -15 m³1.270.4715 m³ üstü1.90.47----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.630.4715 m³ üstü0.950.47----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.270.4715 m³ üstü1.90.47----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.630.4715 m³ üstü0.950.47----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.190.4715 m³ üstü1.660.47----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.380.9515 m³ üstü3.221.42----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.590.4715 m³ üstü0.830.47----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-11

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.780.6113 - 200 m³6.940.61200 m³ üstü12.570.61-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.910.6113 - 200 m³3.780.61200 m³ üstü7.090.61-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.440.6113 - 200 m³8.170.61200 m³ üstü14.790.61-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.780.5213 - 200 m³6.940.52200 m³ üstü12.570.52-20.39
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.440.6113 - 200 m³8.170.61200 m³ üstü14.790.6142.9820.39
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.910.6113 - 200 m³3.780.61200 m³ üstü7.090.6121.4920.39
107Bağ Evi-4.440.61-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.41--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.59-100 m³ üstü0.98-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.440.6113 - 200 m³8.170.61200 m³ üstü14.790.61-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.67-31 - 60 m³1.33-60 m³ üstü2----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.33-31 - 60 m³0.67-60 m³ üstü1----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.60.4815 m³ üstü2.40.48----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.80.4815 m³ üstü1.20.48----20.39
116Şebeke-Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.60.4815 m³ üstü2.40.48---20.7820.39
201İşyerleri1 -300 m³9.682.43300 m³ üstü10.652.67----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.447.67-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.20.9615 m³ üstü4.81.44----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.682.43300 m³ üstü10.652.67---4.842-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.4-300 m³ üstü3.74-------
301Şantiyeler-9.68--------2-
302Şantiyeler (2)-7.99--------2-
303Şantiyeler (4)-2.71----------
305Bireysel Şantiye-9.68--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.682.43-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.682.43-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.41--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.440.6113 - 200 m³8.170.61200 m³ üstü14.790.61-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.81.44-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.4----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.43--4.86----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.58-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.84--9.68----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.43--4.86----2-
601Organize Sanayi-2.66-------42.982-
603Besi Organize Sanayi-0.82--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.60.4815 m³ üstü2.40.48----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.80.4815 m³ üstü1.20.48----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.440.4815 m³ üstü2.160.48----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.720.4815 m³ üstü1.090.48----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.880.9615 m³ üstü4.321.44----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.440.4815 m³ üstü2.160.48----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.880.9615 m³ üstü4.321.44----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.720.4815 m³ üstü1.090.48----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.280.4815 m³ üstü1.920.48----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.640.4815 m³ üstü0.960.48----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.280.4815 m³ üstü1.920.48----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.640.4815 m³ üstü0.960.48----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.60.4815 m³ üstü2.40.48----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.04--1.44----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.80.4815 m³ üstü1.20.48----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
901Yavuzeli Meskenler1 -15 m³1.280.4815 m³ üstü1.920.48----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.640.4815 m³ üstü0.960.48----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.280.4815 m³ üstü1.920.48----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.640.4815 m³ üstü0.960.48----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.20.4815 m³ üstü1.680.48----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.40.9615 m³ üstü3.251.44----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.60.4815 m³ üstü0.840.48----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2019-12

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.850.6313 - 200 m³7.080.63200 m³ üstü12.830.63-20.39
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.950.6313 - 200 m³3.850.63200 m³ üstü7.230.63-20.39
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³4.530.6313 - 200 m³8.330.63200 m³ üstü15.090.63-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.850.5313 - 200 m³7.080.53200 m³ üstü12.830.53-20.39
105Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³4.530.6313 - 200 m³8.330.63200 m³ üstü15.090.6343.8420.39
106İndirimli Şebeke-Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.950.6313 - 200 m³3.850.63200 m³ üstü7.230.6321.9220.39
107Bağ Evi-4.530.63-------20.39
108Özel Park ve Bahçe Sulama-4.5--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.6-100 m³ üstü1-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³4.530.6313 - 200 m³8.330.63200 m³ üstü15.090.63-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.68-31 - 60 m³1.36-60 m³ üstü2.04----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.34-31 - 60 m³0.68-60 m³ üstü1.02----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.630.4915 m³ üstü2.450.49----20.39
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.220.49----20.39
116Şebeke-Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.630.4915 m³ üstü2.450.49---21.1920.39
201İşyerleri1 -300 m³9.882.48300 m³ üstü10.862.73----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-4.537.82-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³3.260.9815 m³ üstü4.891.47----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³9.882.48300 m³ üstü10.862.73---4.942-
205İşyerleri (4)1 -300 m³3.46-300 m³ üstü3.81-------
301Şantiyeler-9.88--------2-
302Şantiyeler (2)-8.15--------2-
303Şantiyeler (4)-2.77----------
305Bireysel Şantiye-9.88--------2-
401RESMI KURUMLAR-9.882.48-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-9.882.48-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-4.5--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³4.530.6313 - 200 m³8.330.63200 m³ üstü15.090.63-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-4.891.47-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-3.46----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.48--4.96----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.59-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.94--9.88----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.48--4.96----2-
601Organize Sanayi-2.71-------43.842-
603Besi Organize Sanayi-0.83--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.630.4915 m³ üstü2.450.49----20.39
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.220.49----20.39
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.20.49----20.39
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.730.4915 m³ üstü1.110.49----20.39
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.930.9815 m³ üstü4.41.47----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.470.4915 m³ üstü2.20.49----20.39
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.930.9815 m³ üstü4.41.47----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.730.4915 m³ üstü1.110.49----20.39
741Salkım Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
742Salkım İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³1.30.4915 m³ üstü1.960.49----20.39
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.650.4915 m³ üstü0.980.49----20.39
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³1.30.4915 m³ üstü1.960.49----20.39
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.650.4915 m³ üstü0.980.49----20.39
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
871Araban Meskenler1 -15 m³1.630.4915 m³ üstü2.450.49----20.39
872Araban Kuyusuyu Meskenler--1.06--1.47----20.39
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.820.4915 m³ üstü1.220.49----20.39
891Elif Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
892Elif İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
901Yavuzeli Meskenler1 -15 m³1.30.4915 m³ üstü1.960.49----20.39
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.650.4915 m³ üstü0.980.49----20.39
911Karkamış Meskenler1 -15 m³1.30.4915 m³ üstü1.960.49----20.39
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.650.4915 m³ üstü0.980.49----20.39
921Cevizli Meskenler1 -15 m³1.220.4915 m³ üstü1.710.49----20.39
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³2.450.9815 m³ üstü3.311.47----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.4915 m³ üstü0.850.49----20.39
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2018-01

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.270.5313 - 200 m³6.010.53200 m³ üstü10.880.53-20.32
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.660.5313 - 200 m³3.270.53200 m³ üstü6.130.53-20.32
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³3.840.5313 - 200 m³7.070.53200 m³ üstü12.80.53-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.270.4513 - 200 m³6.010.45200 m³ üstü10.880.45-20.32
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³3.840.5313 - 200 m³7.070.53200 m³ üstü12.80.5337.1920.32
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.660.5313 - 200 m³3.270.53200 m³ üstü6.130.5318.620.32
107Bağ Evi-3.840.53-------20.32
108Özel Park ve Bahçe Sulama-3.81--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.51-100 m³ üstü0.85-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³3.840.5313 - 200 m³7.070.53200 m³ üstü12.80.53-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.51-31 - 60 m³1.01-60 m³ üstü1.52----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.25-31 - 60 m³0.51-60 m³ üstü0.76----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.220.3715 m³ üstü1.830.37----20.32
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.610.3715 m³ üstü0.910.37----20.32
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.220.3715 m³ üstü1.830.37---15.8220.32
201İşyerleri1 -300 m³8.382.1300 m³ üstü9.222.31----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-3.846.64-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³2.430.7315 m³ üstü3.651.1----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³8.382.1300 m³ üstü9.222.31---4.192-
205İşyerleri (4)1 -300 m³2.59-300 m³ üstü2.84-------
301Şantiyeler-8.38--------2-
302Şantiyeler (2)-6.09--------2-
303Şantiyeler (4)-2.07----------
305Bireysel Şantiye-8.38--------2-
401RESMI KURUMLAR-8.382.1-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-8.382.1-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-3.81--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³3.840.5313 - 200 m³7.070.53200 m³ üstü12.80.53-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-3.651.1-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-2.59----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.1--4.2----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.5-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.19--8.38----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.1--4.2----2-
601Organize Sanayi-2.02--------2-
602Ham Su-2.02--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.62--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.220.3715 m³ üstü1.830.37----20.32
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.3715 m³ üstü0.910.37----20.32
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.10.3715 m³ üstü1.640.37----20.32
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.3715 m³ üstü0.830.37----20.32
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.190.7315 m³ üstü3.291.1----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.10.3715 m³ üstü1.640.37----20.32
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.190.7315 m³ üstü3.291.1----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.3715 m³ üstü0.830.37----20.32
741Salkım Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
742Salkım İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³0.970.3715 m³ üstü1.460.37----20.32
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.490.3715 m³ üstü0.730.37----20.32
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³0.970.3715 m³ üstü1.460.37----20.32
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.490.3715 m³ üstü0.730.37----20.32
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
871Araban Meskenler1 -15 m³1.220.3715 m³ üstü1.830.37----20.32
872Araban Kuyusuyu Meskenler1 -15 m³-0.7915 m³ üstü-1.1----20.32
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.3715 m³ üstü0.910.37----20.32
891Elif Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
892Elif İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³0.970.3715 m³ üstü1.460.37----20.32
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.490.3715 m³ üstü0.730.37----20.32
911Karkamış Meskenler1 -15 m³0.970.3715 m³ üstü1.460.37----20.32
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.490.3715 m³ üstü0.730.37----20.32
921Cevizli Meskenler1 -15 m³0.910.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³1.830.7315 m³ üstü2.471.1----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2018-02

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.290.5413 - 200 m³6.050.54200 m³ üstü10.960.54-20.32
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.670.5413 - 200 m³3.290.54200 m³ üstü6.180.54-20.32
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³3.870.5413 - 200 m³7.120.54200 m³ üstü12.890.54-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.290.4613 - 200 m³6.050.46200 m³ üstü10.960.46-20.32
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³3.870.5413 - 200 m³7.120.54200 m³ üstü12.890.5437.4520.32
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.670.5413 - 200 m³3.290.54200 m³ üstü6.180.5418.7220.32
107Bağ Evi-3.870.54-------20.32
108Özel Park ve Bahçe Sulama-3.84--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.51-100 m³ üstü0.85-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³3.870.5413 - 200 m³7.120.54200 m³ üstü12.890.54-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.51-31 - 60 m³1.02-60 m³ üstü1.53----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.26-31 - 60 m³0.51-60 m³ üstü0.77----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.230.3715 m³ üstü1.840.37----20.32
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.610.3715 m³ üstü0.920.37----20.32
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.230.3715 m³ üstü1.840.37---15.9320.32
201İşyerleri1 -300 m³8.442.12300 m³ üstü9.282.33----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-3.876.68-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³2.450.7415 m³ üstü3.681.1----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³8.442.12300 m³ üstü9.282.33---4.222-
205İşyerleri (4)1 -300 m³2.6-300 m³ üstü2.86-------
301Şantiyeler-8.44--------2-
302Şantiyeler (2)-6.13--------2-
303Şantiyeler (4)-2.08----------
305Bireysel Şantiye-8.44--------2-
401RESMI KURUMLAR-8.442.12-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-8.442.12-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-3.84--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³3.870.5413 - 200 m³7.120.54200 m³ üstü12.890.54-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-3.681.1-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-2.6----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.12--4.23----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.51-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.22--8.44----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.12--4.23----2-
601Organize Sanayi-2.04--------2-
602Ham Su-2.04--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.63--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.230.3715 m³ üstü1.840.37----20.32
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.3715 m³ üstü0.920.37----20.32
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.10.3715 m³ üstü1.650.37----20.32
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.3715 m³ üstü0.830.37----20.32
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.210.7415 m³ üstü3.311.1----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.10.3715 m³ üstü1.650.37----20.32
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.210.7415 m³ üstü3.311.1----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.550.3715 m³ üstü0.830.37----20.32
741Salkım Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
742Salkım İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³0.980.3715 m³ üstü1.470.37----20.32
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.490.3715 m³ üstü0.740.37----20.32
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³0.980.3715 m³ üstü1.470.37----20.32
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.490.3715 m³ üstü0.740.37----20.32
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
871Araban Meskenler1 -15 m³1.230.3715 m³ üstü1.840.37----20.32
872Araban Kuyusuyu Meskenler1 -15 m³-0.815 m³ üstü-1.1----20.32
873Araban İndirimli Meskenler1 -15 m³0.610.3715 m³ üstü0.920.37----20.32
891Elif Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
892Elif İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
894Elif İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
901Yavzueli Meskenler1 -15 m³0.980.3715 m³ üstü1.470.37----20.32
908Yavuzeli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.490.3715 m³ üstü0.740.37----20.32
911Karkamış Meskenler1 -15 m³0.980.3715 m³ üstü1.470.37----20.32
917Karkamış İndirimli Meskenler1 -15 m³0.490.3715 m³ üstü0.740.37----20.32
921Cevizli Meskenler1 -15 m³0.920.3715 m³ üstü1.280.37----20.32
922Cevizli İşyerleri1 -15 m³1.840.7415 m³ üstü2.491.1----2-
924Cevizli İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.640.37----20.32
* Yukarıdaki tarifeler sadece bilglendirme amacıyla yayınlanmış olup, belge niteliği taşımamaktadır.
* ÇTV hariç diğer birim fiyatlara (Fiyat, Atıksu, Sabit Kuyu Bedeli) %8 KDV uygulanmaktadır.
* 01.01.2020 itibarıyla aylık sabit bedel ücreti 3 TL'dir.(%18 KDV hariç)

Tarifeler

2018-03

KODUTARİFE ADISUATIKSUSUATIKSUSUATIKSUKUYUSABİTÇTV
101Meskenler1 -12 m³3.320.5413 - 200 m³6.110.54200 m³ üstü11.070.54-20.32
102İndirimli Mesken1 -12 m³1.680.5413 - 200 m³3.320.54200 m³ üstü6.240.54-20.32
103Mesken Ortak Abone1 -12 m³3.910.5413 - 200 m³7.190.54200 m³ üstü13.020.54-2-
104Mesken Grup Abone1 -12 m³3.320.4613 - 200 m³6.110.46200 m³ üstü11.070.46-20.32
105Kuyusuyu Mesken1 -12 m³3.910.5413 - 200 m³7.190.54200 m³ üstü13.020.5437.8320.32
106İndirimli Kuyusuyu Mesken1 -12 m³1.680.5413 - 200 m³3.320.54200 m³ üstü6.240.5418.9120.32
107Bağ Evi-3.910.54-------20.32
108Özel Park ve Bahçe Sulama-3.88--------2-
109Aş Evleri1 -100 m³0.52-100 m³ üstü0.86-----2-
110Kültürel Varlıkları Koruma1 -12 m³3.910.5413 - 200 m³7.190.54200 m³ üstü13.020.54-2-
111Meskenler (4)1 -30 m³0.52-31 - 60 m³1.03-60 m³ üstü1.55----
112İndirimli Meskenler (4)1 -30 m³0.26-31 - 60 m³0.52-60 m³ üstü0.77----
113Meskenler (2)1 -15 m³1.240.3715 m³ üstü1.860.37----20.32
114İndirimli Meskenler (2)1 -15 m³0.620.3715 m³ üstü0.930.37----20.32
116Kuyusuyu Mesken (2)1 -15 m³1.240.3715 m³ üstü1.860.37---16.0920.32
201İşyerleri1 -300 m³8.522.14300 m³ üstü9.382.35----2-
202Turizm Belgeli İşletmeler-3.916.75-------2-
203İşyerleri (2)1 -15 m³2.480.7415 m³ üstü3.711.11----2-
204Şebeke Kuyusuyu İşyerleri1 -300 m³8.522.14300 m³ üstü9.382.35---4.262-
205İşyerleri (4)1 -300 m³2.63-300 m³ üstü2.89-------
301Şantiyeler-8.52--------2-
302Şantiyeler (2)-6.19--------2-
303Şantiyeler (4)-2.1----------
305Bireysel Şantiye-8.52--------2-
401RESMI KURUMLAR-8.522.14-------2-
402RESMI OKUL VE HASTANELER-8.522.14-------2-
403RESMI PARK VE BAHÇELER-3.88--------2-
404KREDI YURTLAR KURUMU1 -12 m³3.910.5413 - 200 m³7.190.54200 m³ üstü13.020.54-2-
405RESMI KURUMLAR (2)-3.711.11-------2-
407RESMI KURUMLAR (4)-2.63----------
501Sayaçlı Kuyusuyu--2.14--4.28----2-
502Üretimi Suya Endeksli Sayaçlı Kuyusuyu--0.51-------2-
503Sayaçsız Kuyusuyu--4.26--8.52----2-
504SAYAÇLI KUYUSUYU RESMIKURUMLAR--2.14--4.28----2-
601Organize Sanayi-2.06--------2-
602Ham Su-2.06--------2-
603Besi Organize Sanayi-0.63--------2-
701Nizip Meskenler1 -15 m³1.240.3715 m³ üstü1.860.37----20.32
702Nizip İndirimli Meskenler1 -15 m³0.620.3715 m³ üstü0.930.37----20.32
721Uluyatır Meskenler1 -15 m³1.110.3715 m³ üstü1.670.37----20.32
722Uluyatır İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.3715 m³ üstü0.840.37----20.32
723Uluyatır İşyerleri1 -15 m³2.230.7415 m³ üstü3.341.11----2-
731Sekili Meskenler1 -15 m³1.110.3715 m³ üstü1.670.37----20.32
732Sekili İşyerleri1 -15 m³2.230.7415 m³ üstü3.341.11----2-
734Sekili İndirimli Meskenler1 -15 m³0.560.3715 m³ üstü0.840.37----20.32
741Salkım Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
742Salkım İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
744Salkım İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
751Kocatepe Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
752Kocatepe İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
757Kocatepe İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
761Tatlıcak Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
762Tatlıcak İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
763Tatlıcak İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
771İslahiye Meskenler1 -15 m³0.990.3715 m³ üstü1.490.37----20.32
772İslahiye İndirimli Meskenler1 -15 m³0.50.3715 m³ üstü0.740.37----20.32
791Altınüzüm Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
792Altınüzüm İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
794Altınüzüm İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
801Fevzipaşa Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
802Fevzipaşa İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
804Fevzipaşa İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
811Boğaziçi Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
812Boğaziçi İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
816Boğaziçi İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
821Yeşilyurt Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
822Yeşilyurt İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
824Yeşilyurt İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
831Nurdağı Meskenler1 -15 m³0.990.3715 m³ üstü1.490.37----20.32
833Nurdağı İndirimli Meskenler1 -15 m³0.50.3715 m³ üstü0.740.37----20.32
851Sakçagözü Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
852Sakçagözü İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
853Sakçagözü İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
861Şatırhöyük Meskenler1 -15 m³0.930.3715 m³ üstü1.30.37----20.32
862Şatırhöyük İşyerleri1 -15 m³1.860.7415 m³ üstü2.521.11----2-
864Şatırhöyük İndirimli Meskenler1 -15 m³0.460.3715 m³ üstü0.650.37----20.32
871Araban Meskenler1 -15 m³1.240.3715 m³ üstü1.860.37--</